Hakkımızda

Günlük hayat koşturmacasının hepimizden eksilttikleri farklı, bu nedenle her birimizin aradığı destek de farklı. Hayatın eksilttiğini yerine koymak için aradığınız destek Dynavit ürün ailesinde!

Her yaştan insanın aradığı desteği bulabileceği geniş ürün yelpazesine sahip Dynavit portföyünde, alanında uzman isimlerden oluşan Bilimsel Danışma Kurulu’nun deneyimleriyle 1942’den bu yana çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü olmayı ilke edinen Eczacıbaşı Topluluğu güvenini bir araya getiriyor ve titizlikle hazırlanmış 20 ürününü sizlere sunuyoruz.

Ürünlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etkinliği kanıtlanmış doğal bitki ekstraktlarıyla Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylı üretim tesislerinde Eczacıbaşı güvencesiyle üretilmektedir. Her bir ürünümüze ait detaylı analiz sertifikalarını ilgili sayfada görüntüleyebilirsiniz. Gıda takviyeleri konusunda siz kullanıcılarımızın aklında oluşan tüm soruları en doğru ve güvenilir şekilde yanıtlamayı ilke ediniyor; her bireyin aradığı desteği bulma özgürlüğüne sahip olduğuna inanıyoruz.